روشی فوق العاده ساده ادل ، برای پوست فوق العاده اش

روشی فوق العاده ساده ادل ، برای پوست فوق العاده اش

دل خواننده ای که معروفیت جهانی دارد و زیبایی او زبان زد مردم است، رار زیبایی پوستش را از طریق میکاپ آرتیست خود لو داد و همه را شگفت زده کرد.

آماده‌سازی پوست

میکاپ ‌‌ارتیست ادل عقیده دارد؛ بهترین چیزی که می توان در آرایش کردن به افراد توصیه کرد، آماده کردن پوست است که یکی از بهترین و مهم ترین مراحل کار می باشد؛ یعنی شما باید سعی کنید که پوست خود را پاکسازی کرده و از مرطوب‌کننده و روغن های فیشیال و بالم استفاده کنید.

استفاده از مرطوب‌کننده

او عقیده دارد زمانی که صورت خود را پاکسازی می کنید، پوست تان مواد مغذی و آب را به خود جذب می کند. استفاده از مرطوب‌کننده می تواند راه حل کلیدی باشد تا پوست را آبرسانی کرده و بعد از آرایش، زیبایی بیشتری را در خودتان احساس کنید.

استفاده از ژل شگفت انگیز آلوئه‌ورا

ژل آلوئه‌ورا یکی از محصولاتی است که در بیشتر کرم‌ها و مرطوب‌کننده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک محصول شگفت‌انگیز برای جوان‌سازی پوست شناخته می‌شود. برای بهره‌مند شدن از خاصیت آلوئه‌ورا کافیست عصاره یا ژل آن را

ژل آلوئه‌ورا را برای مدت چند ماه و هفته‌ای سه بار روی صورت خود بمالید. اجازه دهید تا ماسک آلوئه‌ورا به مدت ۱۰ دقیقه بر روی پوست شما بماند و سپس با آب گرم بشویید. این روش یکی از بهترین روش های خانگی جوانسازی پوست صورت می‌باشد.

عصاره گوجه‌فرنگی برای جوانسازی پوست

برای استفاده از گوجه‌فرنگی به عنوان ماسک باید کمی دقت کرد. چراکه استفاده نادرست از این محصول بی‌نظیر می‌تواند پوست را دچار سوزش یا التهاب کند. از این رو، بهتر است بجای استفاده از خود گوجه‌فرنگی از عصاره آن استفاده کنید. عصاره گوجه‌فرنگی را هفته‌ای دوبار برای مدت ۱۵ دقیقه روی پوست خود بگذارید. این کار را برای مدتی انجام دهید تا نتایج لازم را بگیرید.

روغن نارگیل برطرف کننده خشکی پوست

روغن نارگیل یکی از بهترین محصولات برای شادابی و طراوت پوست است. استفاده از روغن نارگیل روشی موثر برای رفع خشکی پوست و آبرسانی به منافذ آن است. استفاده از این روغن در کنار مرطوب‌کننده‌ها روشی جادویی برای جوان‌سازی پوست است.

خط چشم، بخش اصلی زیبایی با آرایش ادل

ادل عقیده دارد؛ زیباترین چیزی که در آرایش چشم وجود دارد، خط چشم دنباله دار است که باعث جذابیت دو چندانش شده و زیبایی چهره را بالا می برد.‌ این میکاپ آرتیست دقیقا می‌داند که چه خط چشمی به صورتش می اید و باعث زیبا شدن بیشترش می شود. در واقع این خط چشم حالت بادامی به چشم های او می دهد که به ‌شدت جذاب است.

پست های مرتبط
بایدها و نباید های ، قبل از رابطه جنسی     
بایدها و نباید های ، قبل از رابطه جنسی

اگر می خواهید یک رابطه جنسی هیجان انگیز و لذت بخش را تجربه کنید، باید قبل از شروع رابطه مواد مغذی مصرف کنید که انرژی بدن را افزایش دهند. با بالا رفتن سطح انرژی بدن، زوج ها می توانند رابطه جنسی طولانی تری داشته باشند و احساس ضعف و ناراحتی را حین رابطه تجربه نخواهند کرد.