پزشکان متخصص زیبایی و جراحان فوق تخصص پلاستیک صورت

مرکز پوست، مو و زیبایی گالریا

ما در مرکز پوست، زیبایی و لیزر گالریا – خیابان جردن قصد داریم با کمک گرفتن از بهترین پزشکان متخصص زیبایی و جراحان فوق تخصص زیبایی صورت و با استفاده از به‌ روزترین  و مجهزترین دستگاه‌ها و مواد اولیه، زیبایی باشکوهی به شما هدیه دهیم.

خدمات ما
لیزر
تزریق فیلر و بوتاکس
مزوتراپی
بلفاروپلاستی پلک
بوتاکس
لیفت نخ
کانتورینگ

لیزر:
ما در کلینیک زیبایی گالریا – خیابان جردن از دستگاه لیزر آمریکایی الکساندرایت اپیکر استفاده می‌کنیم که مهم‌ترین ویژگی آن بدون درد بودن آن و در عین حال تاثیرگذاری چشمگیر است و با داشتن ویژگی‌های فوق العاده‌ای هم‌چون کالیبراسیون هوشمند، تکنولوژی اسمارت پالس و سیستم کولینگ بسیار قوی، بالاترین نتیجه‌‌‌دهی را در بین دستگا‌های لیزر دارد.
 
بلفاروپلاستی:
کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی گالریا – خیابان جردن دارای بخش ویژه بلفاروپلاستی می‌باشد و تمامی جراحی‌ها توسط جراحان فوق تخصص پلاستیک صورت و پزشکان متخصص زیبایی و با جدیدترین متدهای بین المللی انجام می‌شود.
لیفت نخ:
مرکز پوست، مو و زیبایی گالریا – خیابان جردن با بهره گیری از پزشکان متخصص زیبایی و جراحان فوق تخصص پلاستیک صورت در زمینه پوست، مو و زیبایی و با بهره گیری از بهترین نخ های لیفت مانند سیلوئت آمریکا به مراجعین ارائه خدمت می‌کند.
بوتاکس:
تزریق بوتاکس یکی از محبوب‌ترین روش‌های جوانسازی و زیبایی است. مرکز پوست، مو و زیبایی گالریا – خیابان جردن با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد برای تزریق و جدیدترین متدها نتایج فوق العاده‌ای را برای شما به دنبال دارد و زیبایی ماندگار و مطابق سلیقه به شما هدیه می‌دهد.
کانتورینگ:
مرکز پوست، مو و زیبایی گالریا – خیابان جردن با داشتن کادری متخصص و متعهد در زمینه زیبایی، با جدیدترین متدهای روز دنیا خدمات زیبایی از جمله کانتورینگ را طبق سلیقه مراجعین محترم ارائه می‌کند.


  • ساعت کاری: شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 صبح الی 22
  • تلفن: 02191001013 02188654713
  • موبایل: 09001200116 09001200115
  • آدرس: تهران - خیابان جردن، خیابان ظفر، پلاک 251، طبقه 4

این پزشک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:


ارسال نظرات

سایر پزشکان